Stevinstraat 125 te Den Haag.
INFORMATIEAVOND
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

KDV Huisje Boompje Beestje stelt haar locatie aan de Stevinstraat beschikbaar om te komen vertellen over ons initiatief om een nieuwe basisschool in Den Haag op te richten. We nodigen je daarom van harte uit om naar onze informatieavond te komen op maandag 22 juli van 19.30u tot ongeveer 21.00u.

Tijdens deze avond hoor je meer over de nieuwe school, een school die 100% vertrouwt op de innerlijke kracht van jouw kind. Een school voor democratisch onderwijs, voor kinderen van 4-14 jaar. Op Democratische School Den Haag (DemoS) kiezen kinderen zelf wat, wanneer, hoe en met wie ze iets leren en is er alle ruimte om te spelen en te bewegen, zowel binnen als buiten.

Locatie: Huisje Boompje Beestje aan de Stevinstraat 125 te Den Haag.

Den haag democratische school den haag

NIEUWSGIERIG GEWORDEN?

Meld je aan voor de bijeenkomst via het onderstaande formulier, o.v.v. ‘HBB 22 juli’.

Mocht je niet kunnen maar heb je wel interesse, schrijf je dan hier in voor onze nieuwsbrief.

KOM NAAR EEN EVENT!

Op onze events hoor je meer over onze plannen voor de nieuwe democratische school. Een deel van ons team zal daar aanwezig zijn, en daarnaast ontmoet je ook andere ouders die interesse hebben in vernieuwend onderwijs. Ook als je hulp nodig hebt bij het indienen van ouderverklaringen, kunnen we je ter plekke ondersteunen.

HET BELANG VAN EEN OUDERVERKLARING

  • Alleen bij voldoende belangstelling mogen we onze school realiseren

  • De belangstelling wordt gemeten door het aantal ouderverklaringen

  • We verwachten tussen de 160 en 180 ouderverklaringen nodig te hebben om verder te kunnen met onze school

  • Tussen 1 juli en 29 oktober 2024 af te geven

  • Zonder ouderverklaringen geen school

DEEL ONS INITIATIEF MET ANDEREN

Wil jij ons initiatief voor een nieuwe school delen met anderen waarvan jij denkt dat zij er blij van worden? Dan kan dat door de volgende links te delen:

STEUN de school OP EEN ANDERE MANIER

Er zijn verschillende manieren waarop je ons kan helpen om deze school te verwezenlijken. Je kan je aanmelden als vrijwilliger of je kan een (materiƫle of financiƫle) donatie doen. Maar ook als je interesse hebt om als leerkracht mee te werken aan onze nieuwe school.

Neem in alle gevallen contact met ons op via ons contactformulier en dan bespreken we de mogelijkheden!